Związek Harcerstwa Polskiego daje możliwość bezpłatnego korzystania z pakietu Microsoft 365 każdemu członkowi organizacji.

Microsoft 365 to zestaw w pełni profesjonalnych narzędzi do współpracy i komunikacji, dostępny w chmurze internetowej. Harcerze, którzy chcą mieć konto w zhp.net.pl, otrzymają pakiet usług zawierających pocztę elektroniczną, współdzielone kalendarze, wiadomości błyskawiczne, wideokonferencje, przestrzeń na dysku wirtualnym oraz dostęp do internetowych wersji aplikacji pakietu biurowego – Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Dzięki zastosowaniu technologii chmury internetowej dostęp do wszystkich funkcji pakietu będzie dostępny z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Załóż konto

Przed założeniem konta upewnij się, że w systemie Tipi masz wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz odznaczone opłacenie składki członkowskiej

• No labels