Zakładka Odznaczenia  to miejsce, w którym możesz sprawdzić informacje o wszystkich otrzymanych nagrodach i wyróżnieniach.

Ważne!

Jeżeli jesteś użytkownikiem pamiętaj, że edycji mogą dokonywać tylko administratorzy (hufca/ chorągwi).

Aby Twoje odznaczenia zostały uzupełnione, skontaktuj się z administratorem hufcowym i jeżeli masz taką możliwość od razu podaj mu wszystkie potrzebne informacje: np. rodzaj odznaczenia i datę przyznania oraz dodatkowo możesz poinformować o osobie przyznającej, podać nr rozkazu i nr odznaczenia.

Aby dodać informację o odznaczeniu należy wybrać przycisk [+] po prawej stronie okna i uzupełnić formularz.

Obowiązkowym polem jest rodzaj odznaczenia przyznanego członkowi ZHP: np. Krzyż „Za zasługi dla ZHP", List pochwalny Naczelnika ZHP.

Rada od Drużyny Tipi

Jeżeli na liście brakuje odznaczenia, które chcesz wprowadzić lub jest ono Waszym autorskim pomysłem - zgłoś to Zespołowi Centralnemu poprzez Helpdesk!