Zakładka nie jest widoczna u członków ZHP niebędących użytkownikami Tipi (czyli niezaproszonych do systemu).

W zakładce Ustawienia możesz edytować swoje hasło oraz język systemu.

Podany tutaj adres mailowy jest adresem systemowym Tipi - czyli na niego będą przychodziły wszystkie powiadomienia systemowe. W przypadku osób korzystających z konta w domenie ZHP (lista: tutaj) to jest także adres służący do logowania.

Hasło zmienisz podając swoje aktualne hasło, a potem dwukrotne wpisanie nowego hasła oraz zatwierdzenie przyciskiem [Zapisz nowe hasło].

Jeżeli korzystasz z konta w domenie ZHP (lista: tutaj) to hasła nie zmienisz za pomocą Tipi! Musisz to zrobić z poziomu Office365 i zgodnie z tamtejszą procedurą. Dlatego te pola są dla Ciebie niewidoczne.

Adres e-mail oraz nazwę użytkownika możesz zmienić poprzez wpisanie nowych danych oraz zatwierdzenie przyciskiem [Zapisz].

Dotyczy osób posiadających adres mailowy w domenie zhp

Jeżeli masz przypisaną rolę administratora w Tipi nie zmienisz adresu mailowego na inny niż adres z jednej z domen ZHP (lista: tutaj). Natomiast jeżeli nie masz przypisanej roli i zmieniasz adres, będziesz musiał przejść procedurę odzyskiwania hasła opisaną tutaj.

Nazwa użytkownika dla kont korzystających z logowania za pomocą usługi Microsoft365 jest tożsama z adresem mailowym. Nie zalecamy jej zmiany.

Możesz też zmienić preferowany język systemu (do wyboru polski i angielski). Wybierz język, w jakim chcesz by wyświetlał Ci się system i zatwierdź przyciskiem [Zapisz język].

Informacja

Będąc administratorem jednostki możesz edytować adres mailowy członka, natomiast ustawienia hasła i języka zmienić może wyłącznie użytkownik.