W tej zakładce znajdziesz informacje na temat wszelkiego rodzaju Kursów, szkoleń i uprawnień danego członka ZHP: specjalnościowych, programowych czy też związanych z kształceniem. To jest miejsce na wypisanie odbytych kursów i przyznanych odznak (np. Kadry Kształcącej).

Ważne!

Jeżeli jesteś użytkownikiem pamiętaj, że edycji mogą dokonywać tylko administratorzy (jednostki/ hufca/ chorągwi).

Aby Twoje kursy zostały uzupełnione, skontaktuj się z administratorem (najlepiej ze swoim drużynowym lub administratorem hufcowym) i jeżeli masz taką możliwość od razu podaj mu wszystkie potrzebne informacje, czyli nazwę kursu/odznaki i opcjonalnie: nr rozkazu, datę wydania uprawnienia, termin obowiązywania danej kompetencji.

Aby dodać nową kwalifikację do profilu użytkownika należy wybrać przycisk [+] po prawej stronie okna i uzupełnić formularz rodzajem kwalifikacji, jej nazwą (czasem są to nazwy wspólne, np. "Wychowawca kolonijny" jest zarówno rodzajem jak i nazwą). Opcjonalne jest podanie numeru dokumentu i/lub rozkazu w którym kwalifikacja została zatwierdzona oraz dat wydania i obowiązywania od (...) do (...). Jeżeli dane uprawnienie wygasło a następnie zostało przedłużone, można je edytować i zmienić datę ważności.

Oczywiście możesz podać wiele kursów, szkoleń i uprawnień i aktualizować je na kolejnych etapach poszerzania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.

Rada od Drużyny Tipi

Jeżeli na liście brakuje kursu, szkolenia lub uprawnienia, które chcesz wprowadzić - zgłoś to Zespołowi Centralnemu poprzez Helpdesk!