Wersja 1.5.5

Naprawione błędy:

• Poprawiono sortowanie listy specjalności w polu wyboru w karcie danych jednostki.
  • Dodano wyświetlanie pełnej nazwy jednostki w powiadomieniach o wygaśnięciu linków rejestracyjnych.

Wersja 1.5.4

Zmiany:

• Dodano specjalność techniczną do listy specjalności.
  • Zmieniono działanie automatycznego ustawiania powiadomień. Dotychczas system automatycznie włączał powiadomienia o wycofanych zgodach RODO oraz o niewypełnionych formularzach rejestracyjnych przy każdym dodaniu lub zmianie ról w systemie. Obecnie system będzie zmieniał te ustawienia na domyślne tylko przy pierwszym nadaniu roli użytkownikowi.

Naprawione błędy:

• Naprawiono rzadko występujący błąd, który w niektórych przypadkach umożliwiał edycję numeru PESEL osobom nieuprawnionym.
  • Naprawiono rzadko występujący błąd, który w niektórych przypadkach powodował wysyłanie linku aktywacyjnego konta w Tipi na inny adres e-mail niż linku rejestracyjnego.
  • Naprawiono błąd związany z niewysyłaniem powiadomień o niewypełnionych formularzach rejestracyjnych do niektórych użytkowników systemu.

Wersja 1.5.0

Wersja 1.5.0.2

Zmiany:

W zakładce "Dane" w profilu opiekuna prawnego został znacznie zmniejszony zakres danych możliwych do wprowadzania/wyświetlania. Naprawiono również problemy związane z brakiem możliwości edycji danych rodziców/opiekunów.

Przed zmianąObecnie

W ekranie przywracania członka do organizacji, oprócz wybranego trybu zakończenia członkostwa, wyświetlają się także informacje dodatkowe (jeśli zostały wprowadzone przy zakańczaniu członkostwa).

Przed zmianą

Obecnie

Włączono możliwość dodawania osób, które posiadają takie same imiona, nazwiska i daty urodzenia. Unikalność danych będzie weryfikowana jedynie na podstawie numeru PESEL lub numeru dowodu/paszportu.

Naprawione błędy:

• Naprawiono błąd polegający na tym, że w niektórych przeglądarkach internetowych, funkcje autouzupełniania powodowały, że rodzic omyłkowo zmieniał dane dziecka (np. imię) na swoje podczas wypełniania formualarza rejestracyjnego.
  • Naprawiono błąd polegający na braku możliwości wygenerowania raportu zawierającego dane opiekunów prawnych.
  • Naprawiono błąd polegający na braku możliwości wyeksportowania danych lub przełączenia strony z wyświetlanymi danymi dla niektórych archiwalnych statystyk.
  • Naprawiono kilka niespójności danych związanych z błędnym usunięciem osób z systemu przez administratorów lokalnych.

Wersja 1.5.0.0

Zmiany:

System Tipi będzie sprawdzał przy logowaniu czy dana osoba ma wyrażone wszystkie zgody obowiązkowe. Jesli nie to konieczne będzie wyrażenie zgody przed skorzystaniem z systemu.

Uwaga

Jeśli do systemu loguje się osoba poniżej 16 roku życia, to nie będzie mogła ona sama wyrazić zgód, w związku z czym nie będzie mogła korzystać z systemu do czasu wyrażenia zgód przez jej rodzica lub administratora.

System Tipi ponformuje Cię że wyrażasz lub wycofujesz zgodę w imieniu innej osoby. Taka operacja będzie wymagała dodatkowego potwierdzenia.

W module raportów, informacje nt. wyrażonych lub wycofanych zgód zostały rozszerzone o dane osoby, która dokonała danej operacji w systemie. W przypadku braku informacji o osobie (historyczne, zmigrowane zgody), zamiast imienia i nazwiska pojawi się słowo SYSTEM.

Nieaktywne zgody w karcie Zgody/RODO w profilu osoby będą wyszarzane.

Naprawione błędy:

• Naprawiono błąd polegający na wyświetlaniu niepełnej nazwy przy przycisku do podglądu rozkazu zmiany/usunięcia przydziału w karcie Członkostwo w profilu osoby.